Zdravé a trvalé hubnutí

Metabolic Balance

Program na podporu zdraví, o zdravém hubnutí a návratu k přirozenému způsobu stravování.

Nabízím Vám úspěšný program Metabolic Balance, díky kterému můžete:

  • trvale redukovat svou hmotnost
  • zlepšit zdravotní obtíže
  • zvýšit celkovou výkonnost
  • zlepšit koncentraci
  • lépe zvládat stres a psychickou zátěž
  • posílit energii, koncentraci a vitalitu
  • udržet si dobrý zdravotní stav až do vysokého věku

Program Metabolic Balance

Program Metabolic Balance upravuje Vaši látkovou výměnu pomocí individuálně sestaveného jídelního plánu. Tento plán je sestaven na základě laboratorního rozboru krve a Vašeho zdravotního stavu. Všechny potraviny jsou dostupné v běžných obchodech.

Použití programu je jednoduché, působí ihned a trvale!

Vyzkoušela jsme pro Vás a vím, že to funguje!

Metabolic balance

A_002

metabolic balance® je prověřený výživový program zaměřený na zlepšení látkové výměny tuků, cukrů a bílkovin, tedy na kompletní oživení a ozdravení Vašeho těla včetně léčby a prevence civilizačních nemocí.

metabolic balance® není drastickou dietou, při které budete trpět hladem a jíst neoblíbená jídla, stejně tak není dietou, při které je nutné usilovně sportovat nebo užívat potravinové doplňky.

metabolic balance® poskytuje osobní jídelní plán ušitý na míru Vašemu tělu z běžně dostupných potravin. Potraviny jsou vybrány na základě výsledků podrobného lékařského vyšetření a rozboru krve tak, aby dodaly Vašemu tělu potřebné živiny a správně nastartovaly zdravé procesy Vašeho organismu.

Výživový program metabolic balance® se skládá celkem ze čtyř fází, a to z fáze přípravné, přísné, přechodové a udržovací. Je pouze na Vás, jak dlouho program potrvá a jaká váhová redukce bude Vaším cílem. Regulace hmotnosti však není jediným přínosem programu. Vaše tělo díky vhodným zdrojům živin a jejich správnému množství nastartuje ozdravné a regenerační procesy a začnete se cítit lépe i na psychické a emocionální rovině.

Program Metabolic Balance je pro každého celkem jednoduše proveditelný a začlenitelný do života. Byl vypracován na základě dlouholetých zkušeností a výsledků výzkumu lékařem internistou, který se již přes 20 let zabývá zdravou výživou, a jeho kolegyní, která dlouhá léta pracovala ve výzkumu technologie potravinářského průmyslu.

V Německu tento program momentálně prožívá obrovský “boom”, poptávka z různých vrstev populace je vysoká. Vzhledem k tomu, že zaručuje nejen úbytek váhy, ale i výrazné zlepšení zdravotních obtíží (lymfatické otoky, alergie, glykémie, vysoký tlak, cholesterol, kožní problémy, problémy spojené s klimakteriem, migréna, zažívací obtíže, problémy se spánkem), a má pozitivní vliv na metabolický syndrom, je vyhledáván i klienty, kteří nebojují s nadváhou, ale chtějí „jen“ trvale zlepšit svůj celkový zdravotní stav nebo kondici (tedy i sportovci či lidé s příliš nízkou hmotností). Postupně se tato metoda začíná rozšiřovat i za hranice Německé republiky.

A_002

Jak program funguje?

Na základě obsáhlého rozboru krve a několika dalších parametrů (zdravotní problémy, medikamenty, alergie, apod.) se pomocí patentovaného počítačového programu sestaví osobní jídelní plán.

Celý program se skládá ze čtyř fází: Přípravné, Přísné, Přechodové a Udržovací.

Každý klient má jiný plán, exaktně přizpůsobený svým krevním hodnotám. Dá se říci, že počítač každému jednotlivci ušije osobní plán „na míru“. S ohledem na substance, které v krvi příslušného člověka „přebývají“ nebo zde naopak chybí, jsou do tohoto plánu vybrány potraviny, které tělu dodají látky potřebné k vylepšení příslušných krevních hodnot.

Po obdržení osobního plánu nejsou klienti „odevzdáni osudu“, ale scházejí se po dobu několika týdnů v pravidelných intervalech se svým poradcem. Tyto schůzky mohou probíhat buď ve skupinách, nebo jednotlivě. Tito poradci jsou speciálně vyškolení lékaři, dietologové, poradci pro výživu, či jiní odborníci zabývající se zdravou výživou.

Při těchto schůzkách mají klienti nejen možnost podělit se s ostatními účastníky o nabyté zkušenosti, problémy, tipy a recepty, ale i získat odpovědi na případné otázky. Kromě toho je většina těchto schůzek tematicky zaměřena na některý z okruhů otázek spojených se zdravou výživou a životním stylem vůbec.