Osobní trenér fitness

Služby

11

Diagnostika pohybového aparátu - zjištění aktuálního stavu pohybového ústrojí a tělesné kondice a následné sestavení cíleného individuálního tréninku.

Osobní tréninky - vedení osobního tréninku klienta, osvojení si techniky cvičení, kontrola správného provedení, určování zátěže a intenzity cvičení, konzultace k tréninku a výživě.

Sestavení tréninkové jednotky - sestavení tréninkového plánu pro samotné cvičení v posilovně - trénink objemový, silový, redukční, tvarovací, kondiční

Kompenzační cvičení - odstranění a eliminace svalových disbalancí, osvojení správné techniky dýchání.

Poradce výživy - pro sportovce a běžnou populaci, vliv výživy na zdraví. Sestavení stravovacího plánu - pro redukci nadváhy, zvýšení svalové hmoty, pro udržení kondice, pro zvýšení výkonnosti. Doporučení pro těhotné ženy, děti a mládež.

Healthy_lifestyle

Řešení

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, tak aby spolupráce se mnou byla pro něj nejen přínosem ale i příjemným odreagováním od každodenního shonu a starostí.

Naše první schůzka v posilovně začíná osobním pohovorem. Výchozím bodem je analýza současného stavu (hmotnost, množství tělesného tuku, BMI), s ohledem na věk klienta, jeho požadavky a stanovené cíle.

Na základě této analýzy jsem schopna vypracovat tréninkový program, který podle potřeby zahrnuje především :

- individuální tréninkový plán – výběr vhodných cviků a jejich vzájemné propojení pro optimální dosažení cíle s ohledem na případné zdravotní omezení a rizika

- individuální stravovací plán – úprava životosprávy, stravovacích zvyklostí, poradenství  v oblasti sportovní výživy.

Odborné vedení (instruktáž) při tréninkových hodinách podle tréninkového plánu, které zahrnuje kontrolu klientova zvládnutí správné techniky prováděných cviků.

Společné cvičení s trenérem motivuje k dosažení cílů stanovených před rozhodnutím začít cvičit, udržet pravidelnost tréninků a nepřestat s cvičením z důvodů slabé vůle.

Vždy spolu najdeme takovou formu, která bude klientovi nejlépe vyhovovat.

Moji prioritou je ke každému individuální přístup. Pomohu Vám vytvořit efektivní program dle Vašich přání a služeb.

Cvičení ve fitness je ideální pro každou věkovou skupinu. Zkuste to i Vy!

Těším se na Vás

Petra

30

Kontakt: Ing. Petra Pokorná

Mobil: 602 588 332

e-mail: trener.petra@seznam.cz